10 טיפים בניהול חשבונות

בשעה שבה אנו רוצים לסייע בהגדלת הרווחים ולהכיר הזדמנויות עסקיות חדשות. ניהול חשבונות באמצעותנו הוא מפתח בניהול עסק מוצלח .

1. שמירה על הפרדה בין חש הבנק העסקי לפרטי היא חיונית ואינה שנויה במחלוקת מפני שהיא מסייעת לארגון הכספי של העסק בלבד למטרות עסקיות שונות ולכן היא תבהיר את הפעילות הפיננסית ללא מעורבות בפעילות הפרטית.

2. תנהלו תזרים מזומנים טוב זה ייתן לכם תמונה אמינה על היקף הכספים החייבים לנו וזמן פירעונם. כי מי כמוכם יודע שהם לא מגיעים בזמן המיועד ועלינו להתכונן לכך מבעוד מועד.

3. תבדקו את חש הבנק שלכם לפחות פעם אחת ביום .

4. בעלי עסקים אוהבים וסומכים על מזומנים לעיתים קרובות מידי – טעות!.. יש לו נטייה להתאדות מכיסכם ולכן שימוש בהמחאות ובכרטיסי אשראי יוצר רישום וניהול מסודר יותר קל ונכון – מזומנים לבנק.

5. הגדרת תקציב להוצאות התפעוליות של העסק באופן ראלי הגיוני. אגב תזרים מזומנים יכול לסייע רבות לבניית התקציב.

6. החוליה החלשה של בעלי העסקים היא ההתארגנות לתשלומי המיסים ב-15 לכול חודש ולכן יש להכין זאת מראש בתזרים המזומנים וכמובן זה יקל על תשלומי המס עם הגשת הדוח השנתי בלי פערים קשים לתשלום.

7. תבדקו בבקשה את חשבוניות הספקים ומועד תשלומם ועמידה שלכם במסגרת האשראי בכדי למנוע בעיות תזרים.

8. יש לקחת את חשבונית הספק ולבדוק אותם אל מול תעודות המשלוח ולוודא כמויות וכן להוציא חשבוניות מחודשים עברו ולבדוק שינוי במחירים. לדאוג שכול חשבוניות הן מקור ולא העתק ואכן שקבלתם את כולם.

9. דאג שכול חשבניות ההכנסה וההוצאה נאספים בקפידה ומוגשים בזמן למנהל החשבונות שלך.

10. קבלו עצה: מנהל חשבונות טוב שייתן לך יעוץ פיננסי טוב שבעיננו זה חובה לעסק ויעזור לך בהכוונה וידע לתקן טעיות וישמור על מסמכי החשבונות מסודרים יסייע לעסק לנוע קדימה.

אתם יותר מי מוזמנים למשרדנו ולהתרשם!!!

בהצלחה !!!