המלצות מפייסבוק

ממליצים עלינו ברשת

לכבוד מעוף שירותי מס, אבי ואיריס וידאל
במלאת עשור להיווסדות חברתנו, ברצוננו להוקיר ולומר תודה. תודה על ליווי צמוד מתחילת דרכנו ועד עתה.

תודה על מענה חם ולבבי בכל עת ובכל זמן. תודה על שירות אינסופי, תודה על חברות לאורך שנים.

בברכה, חב' ורטקס ב.מ בע''מ
חברת אלקסיה מערכות בע”מ מיום היווסדה מקבלת ונעזרת בשרות ללא לאות של משרד וידאל בכל הקשור להנהלת חשבונות, שכר עבודה, דוחות כספיים. במשך שנים רבות אנו מקבלים שירות מקצועי באמצעות מומחים המבקרים את פעילותו של המפעל ומסייעים בניהול הכספים של החברה. על כן אנו באים להודות ולחזק את ידיהם להמשך פועלם המבורך.
לוי ליאור, מנכל Alexia System
אנו רוצים לנצל במה זו כדי להודות לוידאל על עבודתו וצוות העובדים על מקצוענותם ועל השגחה מתמדת במשך שנים על אכפתיות מהנעשה בחברה בכל הקשור לניהול הפיננסי. אנו מקבלים פתרונות יצירתיים בכל הנושא של הנהלת חשבונות, חשבות שכר, ועד למאזני החברה. החשוב מכל שיש אוזן קשבת וניתן להתייעץ, דלתם תמיד פתוחה לכל התלבטות בעניינים הכספיים. מערך הביקורת הצדיק לא פעם את המוניטין של המשרד במשך שנים רבות.
אופיר שובל, מנהל SL Metals ltd
לאיריס ואבי יקירנו!
רוב תודות לשניכם, על שכאלו הנכם. צנועים חביבים- מאירי ומסבירי פנים, ולכל בקשה ורצון נענים. תמיד עם חיוך- מילה מלטפת, שאת הנפש ברוגע עוטפת. נכון- יש כל מיני דרכים לבצע עבודה, זו פשוט – עובדה.
יש העושים רק בכדי לצאת ידי חובה, ויש העושים עבודתם בנאמנות ובאהבה. תודה על התמיכה והסיוע המתמיד ומקווים שכך יהיה ההמשך בעתיד.
שירין ויוחנן אבני, אבניטק בע''מ

לקוחות ממליצים