מי אנחנו?

VIDAL הינו משרד משפחתי וותיק, בניהולו של וידאל אבי, יוצא רשויות המס בישראל – המציע מגוון שירותים ופתרונות מיסוי והנהלת חשבונות, לעסקים קטנים ובינוניים בעלי חזון ורצון לצמיחה עסקית, בענפים תחרותיים מגוונים של נותני שירותים, יצור ומסחר.

היכולת שלנו לספק לכם את שרותי הליבה החשובים במקום אחד (כל שירותי הייעוץ, הניהול והליווי הפיננסי והעסקי), מעניקה לכם יתרונות על המתחרים שלכם – זאת, לצד ההבטחה שלנו לייצר את ההזדמנות לפיתוח עסקי מתאים.

השיטה והגישה הייחודיות שפותחו במשרדנו, יודעות להכווין אתכם לקבלת החלטות ניהוליות ולמקסם תהליכים כספיים להפקת רווחים גדולים יותר – ולהתפתחות עסקית ליעדים המבוקשים.

הנהלת החשבונות וניהול מס נכונים, הינם עמודי התווך במניעת טעויות פיננסיות וכישלון העסק – אולם לא כל ניהול חשבונאי גם מקדם את העסק שלכם לצמיחה. אנחנו כן!

למה אנחנו?

VIDAL הינו משרד לשרותי מס וחשבונאות היחידי באזור תל אביב והשפלה, שפיתח שיטה ייחודית יחד עם לקוחותיו ועבורם – שיטה בה אנו עוזרים ושותפים לפיתוחו של העסק ליעדים ברי השגה ולצמיחה.

במסגרת שיטת העבודה שלנו, משרדנו מציע ייעוץ וליווי מותאם באמצעות ארבע חבילות שירות ייעודיות לכול עסק בהתאם לגודלו, לשאיפותיו ולמחזור עסקאותיו. תאמרו לנו מי אתם ומה הייתם רוצים להיות – ואנחנו נעזור לכם להגיע לשם!

מקומך איתנו!

כי מה שמייחד או מבדל את משרדנו, הינם לקוחותינו, עסקים קטנים ובינוניים, המתאפיינים ברצונם ובהשקעתם בפיתוח עסקי, גידול, התרחבות וצמיחה!

יובהר: לא כל עסק זקוק לרואה חשבון
ויודגש: לא כל יועץ מס, מנהל חשבונות או רואה חשבון שם כמטרה וכיעד את הגידול, הצמיחה, ואת הפיתוח העסקי שלך!
אנחנו כן!

לקבלת יעוץ השאירו פרטים או חייגו – 03-9527350